טיפים וטריקים לבחירת חוט סריגה

רוב כל מי שסורגים מעריכים את כל השונות בחוטים ובסיבים הקיימים בשוק כיום. אפילו בחנות גדולה כמו וול מארט, אתה יכול לגלות סוגים רבים ושונים של חוטים. כשעוברים לחנויות יצירה וחנויות סריגה אפשרויות בחירת החוט שלך עוברות דרך הגג. בחנויות המתמחות הללו תוכלו למצוא חוטים העשויים מכמה סיבים אקזוטיים כמו אלפקה וקשמיר. עבור סורגת, גלישה בין כל האפשרויות בחנות שנושאת חוט יכולה לקחת שעות וזה בילוי מהנה מאוד.

בחירת חוטים עבור פרויקטים של סריגה שלך היא תהליך הרבה יותר מסובך מאשר פשוט לבחור צבע שמושך אותך. בעוד שצבע החוט חשוב בעליל, הדבר החשוב ביותר בחוט שתבחר הוא שהוא תואם את הפרויקט שלך ושהוא באיכות הגבוהה ביותר שיש בטווח המחירים שלך. המוצר שאליו מגיעים בסופו של דבר הוא תוצאה ישירה של החוט שתבחר; אם תבחר באיכות יהיה לך מוצר קצה איכותי, אם תבחר בחוט פחות זה יראה באיכות העבודה המוגמרת שלך.

אם דפוס הסריגה שלך דורש חוט קטן יותר וקל משקל ואתה משתמש בחוט שמנמן גדול יותר, אז אתה יכול לסמוך על כך שפרויקט הסיום שלך יהיה בגודל שונה מאוד ממצבי התבנית. אמנם קל להתאים את זה במקרה של צעיפים ושמיכות, אבל זה לא קל כשאתה מכין דברים כמו גרביים, כובעים וסוודרים. חשוב לזכור זאת בעת בחירת החוט שלך.

חלק מהחוטים האיכותיים ביותר הקיימים עשויים סיבים טבעיים מבעלי חיים וצמחים. חוטים אלה הם: כותנה, אלפקה, אנגורה, קשמיר וצמר. לכל חוט יש תחושה ועובי שונה שיש לקחת בחשבון כאשר אתה מחליט כיצד ברצונך שהפרויקט המוגמר שלך ייצא לפועל.

שיקול נוסף בבחירת חוט הוא כיצד ניתן לנקות אותו. אם אתם מכינים שמיכה לתינוק או בגד לתינוק, אז תרצו להבטיח שניתן לכבס אותה ואולי לייבש אותה במכונה. ניקוי יבש פשוט לא יעשה במקרה של פריטים לתינוקות; הם צריכים להיות מסוגלים לכבס במכונה.

כאשר אתה מסתכל על חוט עבור תבנית מסוימת, ודא שאתה מבין את תכולת הסיבים והמבנה כמו גם את מד החוט המוצע. אם אתה מתכוון להחליף חוט אחר חשוב להתאים את תכולת הסיבים, המבנה ואת מד החוט החדש לזה שהוצע בתבנית. אם לא תעשה זאת, אז פרויקט הסיום שלך לא ייצא כצפוי.

אף על פי שאיש אינו אוהב במיוחד לסרוג דוגמית לבדיקת מד, זה חיוני כשאתה בוחן להחליף חוט אחר בתבנית. בדיקה מהירה זו תראה לך אם המד שלך מתאים לתבנית או אם תצטרך להחליף מחטים או להתאים את המתח.

כפי שאתה יכול לראות, בחירת חוטים וסיבים חשובה מאוד לכל הסורגים. אם תבחר בחוט הלא נכון לפרויקט שלך זה יהיה ברור בעליל בפרויקט הגמור שלך. עם זאת, אם תבחר את החוט הנכון, הפרויקט שלך יהיה נהדר כמו שאתה מתכוון להכין אותו. על ידי שימוש תמיד בחוט איכותי אתה יכול להבטיח שאתה בסופו של דבר עם פרויקטים מוגמרים באיכות גבוהה.

כתיבת תגובה

Item added to cart.
0 items - 0